8 היתרונות המובילים של מכונית טסלה

היתרונות העיקריים של מכונית טסלה כוללים חיסכון בכסף על דלק, חיסכון בזמן בתיקונים, שמירה על בטיחות בדרכים ונהיגה ללא לחץ. בעלי טסלה יכולים לחסוך כסף בדלק, לבלות פחות זמן במכונאי, לחוות בטיחות בדרכים יוצאת דופן וליהנות מחוויית נהיגה נטולת מתח.

היתרונות של מכונית טסלה

מס' 1: להיפרד ממחירי הדלק הגבוהים בשמיים

אחד היתרונות הטובים ביותר של רכב טסלה הוא חיסכון בכסף בדלק. הטווח המרבי של טסלה דגם 3 לטווח ארוך הוא מעל 350 מיילים.

קחו בחשבון את התחרות: מרצדס בנץ A-Class, מתחרה מונעת בגז מדגם 3, מקבלת כ-28 מייל לליטר.

החיסרון היחיד: סביר להניח שתבלה קצת יותר זמן בתחנת הטעינה בהמתנה לטסלה שלך יתמלא מאשר בתחנת דלק. עם זאת, חיבור לרשת מגדשי העל של טסלה דורש רק 15 דקות כדי למלא מחדש 200 מייל בממוצע!

מכונית טסלה

מס' 2: פחות עצירות בחנויות תיקונים

כמו כל כלי רכב חשמליים, לטסלס יש פחות חלקים נעים, ופחות חלקים נעים פירושם פחות תחזוקה לרכב.

רכבי טסלה אינם דורשים הרבה ממשימות תחזוקת הרכב הנפוצות ביותר, כולל:

 • החלפות שמן
 • החלפת מסנן דלק
 • החלפת מצתים

בלמי טסלה גם מנתבים מחדש את האנרגיה לסוללה, מה שמאפשר לרפידות בלמים להחזיק מעמד זמן רב יותר מבלי להחליפם. סוללות טסלה מובטחות לשמונה שנים אך מתוכננות להחזיק מעמד מעל עשרים שנה.

השורה התחתונה: למרות שמכוניות טסלה אינן חסינות מפני תקלות ותיקונים גדולים, עלות התחזוקה הבסיסית שלהן נמוכה בהרבה מאלטרנטיבות המונעות בגז.

מס' 3: בטיחות בדרכים ללא תחרות

ה-NHTSA, סמכות מובילה לבטיחות רכב בארצות הברית, העניקה לדגמים הפופולריים ביותר של טסלה דירוג בטיחות של חמישה כוכבים בכל קטגוריית בטיחות. טסלה אומרת שהמכוניות שלה נועדו להיות הבטוחות ביותר בעולם, והמספרים מגבים אותן. מכוניות טסלה דורגו בעקביות בראש רשימות בטיחות הנוסעים מאז שהן יצאו לשוק לראשונה הודות לתכונות העיצוב הבאות של הרכב:

 • מרכזי כובד נמוכים
 • דפנות סופגות פגיעות
 • אזורי קמטים ממוקמים בצורה מושלמת

לא רק טסלה נועדה לשמור על בטחונך ועל יקיריכם בתאונה, אלא שהיא גם נועדה לעזור לכם להימנע מתאונות מלכתחילה. לטסלות יש מערכות מצלמה יוצאות דופן וזיהוי נקודה עיוורת והן יבלומו אוטומטית אם הן חשות סכנה מול המכונית שלך.

מס' 4: עוזר לשמור על כדור הארץ בריא

טסלה מייצרת מכוניות אפס פליטות, מה שאומר שהן אינן מזהמות את הסביבה או משבשות את האקלים. בשנת 2020 לבדה, טסלה נמנעה מ-5 מיליון טונות של פליטת פחמן דו חמצני.

תוכנית מיחזור סוללות של טסלה: טסלה עובדת כעת על מערכת שתמחזר את כל הסוללות הישנות שלה, כך שאף אחת מהמתכות הגולמיות הללו לא הולכת לפח. כך, אתה יכול לשוט במורד הכביש המהיר ולהציץ למעלה דרך השמשה הפנורמית שלך ללא רגשות אשם: תחת שמיים בהירים, עם מצפון נקי.

מס' 5: האצה מהירה ברק

ה-Tesla Model S Plaid יכולה לעבור מ-0 ל-60 קמ"ש בכדור הארץ 1.99 שניות, מה שהופך אותה למכונית הייצור המהירה ביותר שנבנתה אי פעם.

השווה את התחרות: לאודי e-tron GT 2022, אחד המתמודדים החדשים ביותר של טסלה, לוקח 3.9 שניות להגיע ל-60 קמ"ש. מרצדס-בנץ EQS מ-2022 ב-$100,000+? 5.7 שניות.

לדגמי טסלה אחרים לוקח קצת יותר זמן מדגם S להגיע ל-60 קמ"ש, אבל הם חורכים כמעט כל מתחרה רלוונטי:

טסלה דגם X: 2.5 שניות

טסלה דגם 3: 3.1 שניות

טסלה דגם Y: 3.5 שניות

טסלות נועדו לבטיחות, אבל הן נועדו גם למהירות. עם מערכת הנעה פשוטה ותפוקת מומנט מסיבית, אתה תמיד יכול לסמוך על הטסלה שלך שתעניק לך פרץ של כוח נוסף כשאתה זקוק לו ביותר.

מס' 6: נהיגה בכביש מהיר ללא מתח

עם שמונה מצלמות סראונד ו-12 חיישנים קוליים, הטס האוטומטי של טסלה מציע שפע של תכונות נהיגה אוטונומית נוחות, כולל:

 • מנווט אותך לאורך העקומות של נתיב הכביש המהיר שלך
 • שמירה על מרחק בטוח מהמכוניות סביבך
 • החלפת נתיב עבורך כאשר אתה מתקרב ליציאה.
 • כל עוד אתה שומר את הידיים על ההגה ונשאר קשוב, תכונות הטייס האוטומטי יטפלו בדברים הקשים. שדרג את הטסלה שלך עם מצב נהיגה עצמית מלאה כדי לפתוח את חווית הטייס האוטומטי האולטימטיבית.
המובילים של מכונית טסלה

מצב חיפוש חניה: כאילו זה לא קל מספיק, ברגע שתגיע ליעד, לא תצטרך לסרוק את החניון לפתיחת פתח או להתמודד עם הכאב של שירות חניה. פשוט צאו מהמכונית בכניסה והטסלה שלכם תיכנס למצב "חיפוש חנייה", וימצא אוטומטית מקום וחניה ללא שריטה.

מס' 7: טסלות הן המכוניות הכי מגניבות ברחוב

הרכבים העתידניים של אילון מאסק הם אגדיים. בעלי טסלה רבים משבחים את הרכבים האלה על הדברים הבאים:

 • פנים מינימליסטי אטרקטיבי
 • מסך מגע מידע בידוריות רחב ונגיש
 • מראה חיצוני דמוי חללית עתידני

לטסלות יש גם קומץ של הגדרות ומצבים סודיים, כולל:

מצב זקיף: מתעד פולשים לעתיד שמתעכבים סביב המכונית יותר מדי זמן.

מצב הגנה מנשק ביולוגי: משתמש במסנן HEPA רב עוצמה בדגמי טסלה נבחרים כדי לשמור על אוויר טהור במיוחד.

מצב כלב: שומר על קריר המכונית בזמן שהכלב מחכה שתחזור.

מס' 8: תמריצי מס פוטנציאליים וביטוח

ביטוח טסלה מציעה מספר יתרונות ללקוחותיה. עם התמקדות בבטיחות, טסלה מספקת כיסוי מקיף המותאם במיוחד לרכבים החשמליים שלה. הפוליסה כוללת הטבות כמו פרמיות נמוכות יותר עקב תכונות הבטיחות המתקדמות של המכוניות ואפשרות לקבל עדכונים על התנהגות הנהיגה, מה שיכול להוביל להנחות פוטנציאליות. ביטוח טסלה מבטיח שקט נפשי לבעלים, מה שהופך אותה לבחירה מושכת בשוק הרכב החשמלי.

הפופולריות הגורפת של טסלה פירושה שזיכויי מס פדרליים עבור רכישות חדשות או משומשות של טסלה עשויות להיות בדרך החוצה. למידע נוסף על תמריצי מס פדרליים, וכדי למצוא הנחות ממלכתיות ומקומיות לבעלי טסלה חדשים, עיין באתר האינטרנט של טסלה.

קרא גם:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן