טיפים לצילום אייפון כדי לשפר במהירות את התמונות שלך

מה המפתח לצילום מדהים באייפון? יש אנשים שעובדים במשך שנים כדי לשלוט בטכניקות צילום מקצועיות. אבל כל מה שאתה באמת צריך זה כמה טיפים פשוטים לצילום אייפון. במדריך זה, תגלו כיצד לצלם תמונות טובות באמצעות טכניקות מהירות וקלות. המשך לקרוא כדי להתחיל לצלם תמונות טובות יותר באייפון כבר עכשיו!

1. שמור על התמונות שלך פשוטות

רוצה לדעת איך לצלם תמונות טובות עם האייפון שלך? התחל בכך שהתמונות שלך פשוטות צלמים חדשים לעתים קרובות מסבכים יתר על המידה את התמונות שלהם. אבל יותר מדי פרטים מסיחים את דעת הצופה. סצנה עמוסה מקשה על יצירת קומפוזיציה יפה.

  • נושא מעניין אחד הוא כל מה שאתה צריך כדי לצלם תמונות נהדרות. קל יותר ליצור קומפוזיציה חזקה כאשר לתמונה שלך יש רק נושא אחד.
  • אל תדאג אם רוב התמונה שלך היא שטח ריק. בצילום אנו קוראים לזה מרחב שלילי. זו דרך מצוינת להבליט את הנושא שלך.
  • לפני שאתה מצלם, בדוק את הסצנה עבור אלמנטים שמסיחים את הדעת. התקרב, או שנה את נקודת המבט שלך, כדי להסיר אובייקטים לא רצויים מהתמונה שלך.
  • קומפוזיציות מינימליסטיות אידיאליות לשיתוף באינסטגרם. סביר יותר שהתמונות שלך יבלטו על המסך הקטן של הטלפון אם תשמור על זה פשוט.
  • שאפו תמיד ליצור קומפוזיציות נקיות ופשוטות. זהו אחד הטיפים הקלים, אך החזקים ביותר לצילום אייפון שתוכל ללמוד.
צילום באייפון

2. צלם מזווית נמוכה

רוב האנשים מצלמים תמונות באייפון מגובה החזה. זו בדרך כלל הדרך הנוחה ביותר לצלם תמונה. אבל בדרך כלל יש אפשרויות יצירתיות יותר לצילום תמונות נהדרות. דרך קלה לשפר את התמונות שלך היא לצלם מנקודת מבט אחרת. לרוב הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לצלם מזווית נמוכה יותר.

יש שלוש סיבות מצוינות לצלם מזווית נמוכה. ראשית, התמונה שלך תהיה יותר מסקרנת. זה מראה את העולם מנקודת מבט חדשה.

שנית, צילום מזווית נמוכה יותר מציג את הנושא שלך עם רק שמים ברקע. זה מושלם להסרת הסחות דעת לא רצויות. זה גורם לנושא שלך לבלוט על הרקע הפשוט. יתרון שלישי של צילום מלמטה הוא שאתה יכול להציג פרטים מעניינים בחזית אתה מצלם תמונות נוף? נסה לצלם מלמטה כדי לכלול פרחים בחזית. או ללכוד אדוות והשתקפויות במים. לצילום האולטימטיבי בזווית נמוכה, נסה לכרוע ברך או אפילו לשכב על הקרקע!

כמו זה, אולי תרצה גם לקרוא על היתרונות של מכונית טסלה כאן.

3. הצג עומק בתמונות שלך

רוב התמונות נראות טוב יותר כשהן מעבירות תחושת עומק. יצירת עומק עוזרת למשוך את עינו של הצופה לתוך הסצנה. זה חשוב במיוחד בצילום נוף. ישנן מספר טכניקות ליצירת עומק בתמונות שלך. אחת השיטות החזקות ביותר היא להשתמש בקווים מובילים בקומפוזיציה שלך.

כבישים, שבילים, פסי רכבת, נהרות וגדרות יוצרים קווים מובילים מצוינים. בחוף, השתמשו בשפת המים או באדוות בחול. חבר את התמונה שלך כך שהקו יוביל מהקדמה למרחק. זה מושך את הצופה דרך הסצנה, מה שהופך את התמונה שלך למושכת יותר. 

דרך נוספת ליצור עומק היא לכלול משהו בחזית. חפשו סלעים, פרחים, עלים או חפצים מעניינים אחרים. אם אתה מתקשה לכלול אובייקטים בחזית בתמונה שלך, צלם מזווית נמוכה יותר.

נסו לכלול נושאים בקדמת הבמה, האמצע והרקע. הטיפ הפשוט הזה לצילום אייפון יהפוך מיד את התמונות שלך לתלת מימדיות יותר. צילום דרך פריים מושך את עינו של הצופה דרך הפריים אל הסצנה שמעבר. זוהי דרך מצוינת ליצור תחושת עומק חזקה יותר בתמונה שלך. לעולם אל תזלזל בכוחה של קומפוזיציה בצילום. אם אתה תוהה איך לצלם תמונות טובות עם אייפון, זו אחת המיומנויות העיקריות שיש לשלוט בהן.

4. צלם תקריב פרטים

אחת מטעויות הצילום הגדולות היא לא להתקרב מספיק לנושא. זה חשוב במיוחד כאשר מצלמים אובייקטים עם פרטים מורכבים אם תצלם מרחוק מדי, לא תתפוס את הפרטים המדהימים של הנושא שלך. דפוסי תקריב, טקסטורות וצבעים יעוררו את התמונות שלך לחיים. פרחים, עלים, טיפות מים ונושאים בעלי מרקם אחרים נראים מרגשים יותר מקרוב. תנועה קרובה היא גם טכניקה טובה לשימוש בצילום פורטרט. התקרבות מאפשרת לך ללכוד את תווי הפנים והרגשות של הנושא שלך. זה נותן לתמונות הפורטרט שלך הרבה יותר השפעה.

צילום מקרוב עובד בעת צילום של אנשים וחיות מחמד כאחד. רדו לרמת הנושא שלכם ואל תפחדו להתקרב. זכור שהאייפון שלך לא יוכל להתמקד אם העדשה קרובה מדי לנושא שלך. כדי לצלם תקריב קיצוני של פרטים זעירים, תזדקק לעדשת מאקרו נוספת. עדשות מאקרו מאפשרות למצלמה שלך להתמקד קרוב מאוד לנושא. ישנן עדשות מאקרו רבות ושונות בשוק.

כמובן, עבור ז'אנרים כמו צילום נוף, אתה תצלם סצנות רחוקות. אבל אתה עדיין יכול לכלול פרטי תקריב בחזית. זוהי דרך מצוינת להוסיף עניין ויזואלי נוסף ותחושת עומק חזקה יותר. אל תפחד להתקרב לאובייקטים בחזית כשאתה מצלם נוף. זה עשוי לעשות את כל ההבדל בתמונה שלך!

 5. צלם צילומי צללית

אחד הטיפים הטובים ביותר לצילום באייפון הוא לצלם צלליות. צללית היא הצורה הכהה של אובייקט שנלקח כנגד אור בהיר. צלליות יוצרות תמונות מדהימות שמושכות את תשומת הלב של הצופה. ולמעשה קל מאוד להשיג אותם. אז איך מצלמים תמונת צללית מדהימה עם האייפון שלך? כל מה שאתה צריך זה נושא מעניין. ואז לירות לעבר האור.

לתוצאות מעולות, ודא שהצללית שלך נראית יפה וכהה. באפליקציית המצלמה, הקש כדי להגדיר את מיקוד האייפון. לאחר מכן החלק מטה כדי להכהות את החשיפה. אתה תמיד יכול להכהות עוד יותר את הצלליות עם אפליקציית עריכה

צילום צללית עובד בצורה הטובה ביותר בשעות הזהב של זריחה ושקיעה. כשהשמש נמוכה מעל האופק, קל למקם את האור מאחורי הנושא שלך. ותקבל שמים צבעוניים יפים כרקע שלך. זריחה ושקיעה מושלמות לצילום צילומי צללית. אבל אתה יכול ליצור אותם בכל מקום שיש מקור אור מאחורי הנושא.

6. כלול צלליות בהרכב שלך

צללים מספקים דרך נוספת לשפר את הצילום שלך עם אייפון. צילום צללים מוסיף תחושה של מסתורין ותככים לתמונות שלך. הצללים הארוכים ביותר מופיעים כאשר השמש נמוכה בשמיים. אז צלם במהלך שעת הזהב כדי ללכוד צללים ארוכים בתמונות האייפון שלך. אתה יכול לכלול גם את הנושא וגם את הצל שלו בפריים. או לצלם רק את הצללים לתמונה ייחודית ומופשטת יותר.

באייפון

7. צילום השתקפויות

השתקפויות הופכות לנושאי צילום נפלאים באייפון. אתה יכול למצוא השתקפויות על משטחים רבים ושונים, כולל זכוכית, מתכת וקרח. אבל מים הם המשטח הטוב ביותר לצילום השתקפות. אדוות וגלים על פני המים מוסיפים מימד נוסף לתמונות ההשתקפות שלך. הם מייצרים עיוותים בהשתקפויות היוצרות אפקט ציורי יפהפה. אבל במקרים מסוימים, צילום רק ההשתקפות יוצר תמונה מופשטת יפה. 

8. השתמש בסימטריה

שימוש בסימטריה הוא דרך מהנה ליצור תמונה בולטת. אתגר את עצמך למצוא סצנות סימטריות בכל מקום שאתה הולך. לאחר מכן חבר את הצילום כך ששני חצאי התמונה יהיו זהים (או כמעט זהים). השתקפויות מספקות דרך קלה ליצור תמונות סימטריות לחלוטין. מקם את קו הסימטריה על פני מרכז המסגרת כדי ליצור את הסימטריה.

9. השתמש ביישור אלכסוני

האם אתה רציני ללמוד כיצד לצלם תמונות טובות יותר עם אייפון? אם כן, אתה צריך לפתח עין לקומפוזיציות מאוזנות. אחד מהטיפים הטובים ביותר לצילום באייפון ליצירת הרמוניה חזותית הוא להשתמש באיזון אלכסוני בתמונות שלך. אמן את העין שלך להבחין ביישור אלכסוני של נושאים. לאחר מכן חבר את הצילום שלך כדי ליצור קומפוזיציה מאוזנת. זה יהפוך את התמונות שלך למושכות יותר ומעניינות יותר לצפייה.

כמו זה, אולי תרצה גם לקרוא על צילום לוד כאן.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן