10 טיפים שיעזרו לשפר באופן דרמטי את צילום הילוד שלך

סשן צילום מוצלח של יילודים אינו עניין של יצירת הגלריה המושלמת. במקום זאת, מדובר ביצירת הפעלה שבה כולם מרגישים בנוח, שמחים והתינוק בטוח ואהוב. תה רוצה שההורים יעזבו את הפגישה בתחושת שמחה. אני לא רוצה את זה רק עבור כל אחד ואחת מהלקוחות שלי, אלא עבור כל צלם שזה עתה נולד.

1. דעו מתי לצלם תמונות של יילודים

כדי לערוך צילום מוצלח של יילודים, חשוב לדעת מהו הזמן המושלם לצלם את התמונות הללו. אתה לא רוצה שזה יהיה מוקדם מדי אחרי הלידה או מאוחר מדי כשהם לא טריים.

7-14 ימים לאחר הלידה

באופן אידיאלי תרצו לצלם תמונות של יילודים בין 7-14 ימים לאחר לידתם. זה הזמן שבו הם עדיין די ישנוניים ואוהבים להתכרבל בתנוחות החמודות האלה שכולנו אוהבים. אתה עדיין תוכל לקבל כמה זריקות יולודים נהדרות אחרי אותו שבוע שני. עם זאת, זכור שהם עשויים להתחיל להתעורר לעולם הסובב אותם.

צילום הילוד

2. דעו מה אתם צריכים לסשן צילום יילודים

ובכן קודם כל תזדקק לתינוק מתוק. מובן מאליו. במציאות זה תלוי לחלוטין בך ובסגנון הצילום שלך. יש אנשים שמעדיפים את הגישה הפשוטה יותר ויש המעדיפים הרבה אביזרים.

שמיכות, עטיפות, חום וקול

רוב כולם יסכימו שתרצו מעט עטיפות פשוטות, שמיכות ניטרליות רכות, חלל חם עם תנורי חימום נוספים ומכונת סאונד.

3. תקשר פרטי צילום יילודים עם הלקוחות שלך

המטרה שלך לצילומי יילודים זהה לשלהם, אבל לעתים קרובות הם לא יודעים מה נדרש כדי להשיג את המטרה הזו.

תקשורת היא המפתח

ממש מנקודת החקירה הראשונה שלהם, הודע להם על הגישה שלך למפגשים שלך. סביר להניח שמידע זה זמין באתר או בבלוג שלך. אבל שליחת להם באופן אישי פרטים על טווח הגילאים המועדף על הרך הנולד, היכן תתקיים הפגישה, משך הפגישה, טמפרטורת הסביבה ועוד. שיתוף התקווה שלך להורים במהלך הפגישה, מתחיל את המסע שלך לקראת השגת המטרה המשותפת ברגל ימין.

צור חוזה מוצק

אתה צריך גם להיות חוזה מוצק במקום. יום או יותר לפני הפגישה, שלח תזכורות [1] למה ההורים יכולים לעשות כדי להתכונן לחוויה שלהם. שתף את מה שהם יכולים כדי להבטיח שזו החוויה הטובה ביותר האפשרית. חשוב להסביר למה אתה מציע את הדברים האלה. חוזה הכרחי לכל עסק צילום.

4. שקלו לעשות סשן צילום יילוד בבית

הסיבה לכך היא כי תינוקות נמצאים בעולם חדש לגמרי מיד אחרי ברית. מסיבה זו, שהייה בנוחות של ביתם יכולה באמת לעזור לשמור על התינוק רגוע. אתה באמת לא צריך הרבה עבור מפגש יילוד. אז כצלם, ארזו את המזוודות והכינו את הסטודיו שלכם לנייד למפגשי צילום יילודים אלו.

5. תמונות "טריות 48".

אלו זיכרונות מאוד ייחודיים ומיוחדים למשפחה. 48 תמונות טריות מבוצעות ב-24-48 השעות הראשונות לאחר לידת התינוק. אתה שם כדי לתעד את כל הראשונות הקטנות שיש לתינוק.

6. למדו לעטוף ילוד לצילום

תרגול עושה מושלם נכון? תרגל טכניקות עטיפה שונות על בובה לפני הצילום שלך. זה לא תמיד חייב להיות החתלה הדוקה שכנראה תעשה כשהם ישנים.

אורכים ומרקמים חשובים

שחקו עם אורכים ומרקמים שונים כדי לקבל את המראה הרצוי. טיפ מקצוען- אתה יכול לתחוב את הבד סביבם כדי להימנע מלהזיז את התינוק יותר מדי!

7. הפוף והשמיכות שבהן אתם משתמשים עוזרים בתמונות הילוד שלכם

השקיעו בפוף שטוח בסגנון פאק לצילומי יילודים

אזור העבודה הרחב והשטוח מתאים באופן מושלם לתנוחת תינוקות. זה עוזר לראות את התינוק היטב ולעבוד בקלות רבה יותר עם הרגליים, הידיים והפנים. זה עדיף מאשר להיאבק איתם שוקעים בפוף רך מדי, קטן מדי.

גלגל חיתולי בד כדי לעזור בפוזה

בנוסף, כאשר ממלאים חיתולי בד מגולגלים מתחת לשמיכה כדי להציב את התינוק בצורה נכונה, זה באמת עוזר לדחוף אותם עד הסוף מתחת לשמיכה התחתונה למראה חלק מאוד, לא גבשושי. ולבסוף לגבי שמיכות… שמיכות עבות בעלות מרקם פשוט כל כך קל לעבוד איתן לאחר עיבוד כי הן אינן מועדות לקמטים.

צילום יילוד

8. אור וזוויות חשובות בצילום יילודים

זווית את התינוק כדי ליצור צללים רכים. הזווית מערך הפוף ומיקום הבזווית למקור יוצר תינוק צללים רכים המוסיפים עומק קריטי לפורטרט אטרקטיבי. אתה יכול גם להשתמש ב-3 רגל וזווית של 60 מעלות מהחלון.

9. השתמש בידיים כדי לעזור להחזיק את התנוחה

כשאתה מעצב את התינוק לתנוחה אתה לא פשוט מביא אותם לשם ואז מצלם את הזריקה. אתה תשאיר את הידיים שלך עליהם כשאתה מרגיש שהם נרגעים לתוך העמדה. במהלך הזמן הזה אתה עשוי להשתיק לתוך האוזן שלהם, בעודך מכוון מעט את התנוחה או מחליק שמיכה ביד חופשית.

שלב את ההורים בצילום יילודים

אבל בין אם זו אצבע שממשיכה לרצות להתכרבל מתחת או רגל שרוצה לצאת החוצה, החזקת הרך הנולד במקום תנחם אותם מאוד ותביא את התנוחה לשלמות. החתלה במהלך צילום היילוד שלך תעזור לתינוק לא רק להרגיש בנוח אלא גם עוזרת להחזיק את התנוחה.

10. בטח בצילומי התינוק שלך

אולי אתה חושב "אבל זה לא בא רק עם ניסיון??" במידה מסוימת, כן, אבל ניתן להשיג כל כך הרבה גם באמצעות צפייה בסרטונים, לימוד תנוחות, שיעורים ושאילת שאלות. אל תשכח שיש כל כך הרבה סוגים שונים של דרכים לצלם יילודים. אפשרות פופולרית נוספת היא ליצור סשן צילום יילודים בסגנון חיים.

קרא גם את המדריך שלנו לתיק צילום כאן.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן