7 דברים שצריך לחפש אצל צלם לבר מצווה ובת מצווה

כל כך הרבה תכנון והכנה נכנסים לחגיגת המצווה של ילדכם. כשהכל ייגמר, מה שנשאר הם הזיכרונות והתמונות שלך. אחת ההחלטות החשובות ביותר שתוכלו לקבל בעת תכנון בר ובת מצווה של ילדכם היא מי אתם שוכרים כצלם שלכם. שכירת צלם מקצועי ותיק היא חיונית. לדני מעל 32 שנות ניסיון כצלם מקצועי. לא רק שהיא מחפשת את הרגעים הגלויים האלה, אלא שהחינוך היהודי שלה גם עוזר לה להבין את הרגעים המובהקים האלה ללכוד.

1) לשכור צלם מקצועי במשרה מלאה

אתם רוצים להעסיק מישהו עם ציוד המצלמה העדכני ביותר שיוחזק באופן רציף ויידע להשתמש בו. זכור, אין מעשי עשה. לצלם שלך יש הזדמנות אחת לצלם את התמונה הנכונה. תחביבים הם נהדרים, אבל האם הם יודעים איך לעבוד עם אנשים ולעשות את זה נכון בפעם הראשונה? השקעה בצלם מקצועי תבטיח שיהיו לכם רגעים שניתן להוקיר לנצח.

בר מצווה

2) שכור צלם שאתה אוהב

לא רק שאתה צריך להרגיש טוב עם ההחלטה שלך כדי שתוכל להיות מרוצה מהתוצאות, אלא שהצלם שלך יהיה איתך במשך שעות. בר ובת מצווה יכול להיות סופר כיף אבל גם מאוד מלחיץ. הצלם שלך צריך לגרום למשפחה ולאורחים שלך להרגיש טוב עם עצמם כדי שהם ייראו טוב בתמונות. האם כיף להיות בסביבה? כמו כן, הקפידו לאפשר לילדכם לפגוש את הצלם שלכם לפני האירוע. זה מאפשר להם להיות יותר בנוח עם האדם שיצלם אותם.

3) להבין את החבילות ואת שירותי ההדפסה של הצלם

מה כלול בחבילה שלך? הקפד לשאול את השאלות החשובות הללו ולשקול מה כלול. האם ניתן להוסיף אלבומים והדפסים לאחר השלמת החוזה הראשוני? האם הצלם יעצב עבורכם את האלבום? האם תוכל לבוא אליהם שנה לאחר מכן לעשות הדפסים? צלם מקצועי צריך תמיד להיות מסוגל לעזור לך במשך שנים רבות. יצירת קשר אישי עם הצלם שלך והנאה מהעבודה איתם חשובה ביותר כדי לקבל תמונות שאתה באמת אוהב.

4) קבל כמה הפניות

זה תמיד רעיון טוב לחפש ביקורות באינטרנט וכן לראות תמונות של משפחות קודמות באתר של צלם.

5) העלות לא צריכה להיות הגורם היחיד

כשאתם בוחרים את הצלם שלכם, לא תמיד מדובר בתמחור הזול ביותר. הדפסה באיכות טובה עשויה לעלות קצת יותר, אבל הדפסה מקצועית יפה או אלבום מעוצב הוא חיוני. סמוך על הצלם שלך שיעבוד עם המעבדות המקצועיות וחברות האלבומים האיכותיים ביותר. צלם מקצועי מעולה מכייל את כל התמונות שלך כדי לאפשר את הצבע הטוב ביותר או שחור לבן. כל התמונות שלך צריכות לעבוד היטב יחד באלבום מוגמר.

צלם בר מצווה

6) לוודא שלצלם יש ביטוח

הקפידו להזמין צלם מבוטח ויש לכם חוזה חתום. איש מקצוע יוודא שיש לו את הביטוח המתאים כדי לשמור גם עליכם וגם עליהם מוגנים.

7) דע כיצד התמונות שלך יישמרו

שאל את הצלם שלך איך הוא מגבה את התמונות שלך. האם התמונות שלהם בענן? זה חשוב מאוד! אתה רוצה לוודא שהתמונות שלך מוגנות כראוי, לכל מקרה! הקפד לעשות תמיד גיבויים מרובים במחשב שלך ובענן ברגע שאתה מקבל את התמונות בחזרה מהצלם שלך.

כפי שאתה יכול לראות, כל אלו הן שאלות שחשוב לשאול את הצלם שלך. בחירת הצלם הנכון אמורה להפוך את היום שלך להיות פחות מלחיץ ויותר כיף.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן