איך להפוך לצלם לתמונות משפחתיות

משפחות הן הבסיס לכל חברה עלי אדמות. תינוקות מתרחבים וממשיכים את הקו המשפחתי, מקרבים זוגות ומאירים אור בהיר על העתיד. רק צילום יכול ללכוד ולשמר את הרגעים היקרים של המשפחה בזמן. כן, אנשים מתרחקים עם המצלמות בסמארטפונים שלהם כל הזמן, אבל צלמי פורטרטים מיומנים עדיין מבוקשים מאוד למשפחות שרוצות מסמך רשמי של אבני הדרך שלהם.

כל אחד עם מצלמה ומיומנות מופגנת יכול להמשיך בקריירה של צלם משפחה/תינוקות. אין רישיונות מיוחדים או דרישות ממשלתיות, למרות שתרגול והכשרה עצמאית הם בעלי ערך כדי לפתח את הכישרון שלך במהירות כדי שתוכל לייצר עבודה טובה יותר בהתמדה, ולהשיג יותר לקוחות בדרך.

צלמי משפחה/תינוקות הולכים בעצם באחד משני מסלולי קריירה: או עובדים כשכיר בסטודיו לפורטרטים או כצלם פורטרטים עצמאי שהוא עצמאי. המסלול האחרון בדרך כלל יוביל להכנסה גדולה יותר, אם כי הנטל הוא עליכם לקנות ולתחזק את הציוד שלכם, לבצע ביטוח עסק ולטפל בכל השיווק והקידום. אבל עם זה מגיע גם החופש לקבוע שעות משלך ולעבוד על לוח זמנים המתאים ביותר לאורח החיים שלך.

כישורי אנשים טובים ויכולת לתקשר בצורה ידידותית אך משכנעת הם מיומנויות חיוניות כדי ללכת יחד עם השליטה שלך בצילום. סבלנות תהיה תכונה חשובה גם בימים שבהם ילדים צעירים מסרבים לשבת בשקט או שהתינוק המקסים שהגיע משתולל במושב המכונית שלו בוכה כעת ללא נחמה בזמן שאתה מגדיר את התאורה לצילום. זה בא עם העבודה. השמחה שבעזרה לאנשים לשמור על מורשתם ויקיריהם בצילומים היא גם חלק מעבודתו של צלם הפורטרטים. זה גם ללא ספק ההיבט הגדול והמספק ביותר של האומנות והמלאכה של צילומי משפחה/תינוקות.

המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד אתה יכול להתחיל כצלם משפחה/תינוקות.

צלם משפחה

כמה כסף אתה יכול להרוויח?

צלם פורטרטים מרוויח בממוצע 30,367 דולר בשנה, על פי סקר של GlassDoor שנערך לאחרונה. צלמים מהקצה הגבוה של ההתמחות הזו מרוויחים 45,000 דולר בשנה ומעלה. מדובר באנשים המועסקים בעיקר ברשתות סטודיו לפורטרטים גדולות.

הדרכה והסמכה

אתה לא צריך רישיון או הסמכה כדי לצאת עם המצלמה שלך היום, כרגע, ולהציע את שירותיך כצלם משפחה/תינוקות, אבל כנראה שההכשרה טובה היא רעיון טוב. מעבר לכישרון עם מצלמה, יש צורך בכישורי אנשים טובים כדי לגרום לנבדקים לשתף פעולה לקראת הצילום. זה נכון במיוחד לילדים קטנים שאולי אינם נוטים לקחת כיוון, ותינוקות, שבהחלט לא.

ישנן עשרות תכניות הכשרה מקוונות לצילום פורטרטים שתוכלו להעלות באמצעות חיפוש וסקירה פשוטה באינטרנט. רובם הרבה מתחת ל-100 דולר. הנה דוגמה. קורסים אלו מלמדים קומפוזיציה טובה, כיצד להאיר סצנה, לגרום למצולמים שלך להופיע, עבודה בטוחה עם תינוקות, יצירת סטים לא יקרים של צילום, כישורי פוסט-פרודוקציה בסיסיים של תמונה ועוד.

כדי ללמוד עוד על קהל הלקוחות שלך וכיצד לנהל אותם לקבלת התוצאות הטובות ביותר, שקול לקרוא כמה ספרים על התפתחות תינוקות, פסיכולוגיה של ילדים, דינמיקה משפחתית וכן הלאה. זה יכול לשפר את כישורי האנשים שלך ולעזור לך לפתח אסטרטגיות לקבלת הדיוקן המושלם בזמן וביעילות ככל האפשר – כך שתוכל להמשיך לעבוד עם הלקוח הבא.

קבוצות מקצועיות להצטרף

ישנם ארגוני צלמים מקצועיים רבים שתוכלו להצטרף אליהם כדי ליצור קשר עם מקצוענים אחרים ולקדם את קריירת צילום הפורטרטים שלכם. הנה שניים הרלוונטיים ביותר:

American Photographic Artists מציעה "השראה, חינוך והסברה" עם סניפים מקומיים ברחבי ארצות הברית אליהם תוכלו להצטרף לרשת. הם גם מקיימים אירועים קבועים ותחרויות צילום. ישנן מספר שכבות חברות הנעות בין $60 ל-$500 לשנה, כל אחת עם הטבות שונות. כל החברות כוללות תעודת זהות עם תמונה ורישום בספריית החברים, מה שיכול לעזור ללקוחות חדשים למצוא אותך כשהם מחפשים לפי עיר ומדינה. רמות החברות היקרות יותר מספקות גישה לביטוח, הנחות על ציוד, הזדמנויות לחינוך מתמשך ועוד.

צילומי משפחה

תעסוקה

צור קשר עם אולפני דיוקנאות, כנסיות ומקומות פולחן אחרים, מועדונים מקומיים, PTA וקבוצות אזרחיות, ויידע אותם על השירותים שלך. שלח להם את חומרי השיווק, החוברות וכרטיסי הביקור שלך. המשך בשיחת טלפון בעוד יום או יומיים. אל תתייאש מדחייה כשאתה מתקשר ללקוחות פוטנציאליים. השיחה הבאה שתבצע יכולה להיות זהב. השתמש בכוח הרשת של החברות המקצועיות שלך כדי למצוא משימות.

איתור לקוחות

כרטיסי ביקור ואתר בסיסי צריכים להיות הליבה של ערכת הכלים השיווקית שלך כצלם עצמאי. האתר לא צריך להיות מפואר או יקר, רק מעוצב בצורה מושכת, עם תמונות של העבודות הטובות ביותר שלך, מיקום העסק שלך ופרטים ליצירת קשר. אין צורך לכלול את התמחור שלך. אתה יכול לדון בזה ישירות עם הלקוחות שלך. אתה רוצה למכור לקוחות על סמך איכות העבודה שלך, לא המחיר שאתה גובה. כדי לעשות זאת, תצטרך להיפגש איתם באופן אישי.

בנוסף לאתר העסק שלך, הדבר הבא לעשות הוא ליצור חשבון אינסטגרם כדי להציג את הצילום שלך. אינסטגרם היא המקום המקוון מספר 1 לאנשי מקצוע יצירתיים להציג את עבודתם. זהו כלי קידום מכירות בחינם שתמיד פועל בשמך.

אסטרטגיות נוספות למשיכת עסקים חדשים:

  • צור תוכנית הפניות עם הנחות ללקוחות חוזרים שמביאים אליך לקוחות חדשים.
  • בקש מלקוחות לבדוק את השירותים שלך באינטרנט. לפי סקר שנערך לאחרונה, 90% מהאנשים אומרים שהחלטות הקנייה שלהם מושפעות מביקורות חיוביות באינטרנט.

כמה מחשבות על ציוד.

ישנם עשרות ספרים, אתרי אינטרנט ומגזיני צילום זמינים כדי לעזור לך להחליט איזה ציוד לקנות כשאתה מתחיל כצלם פורטרטים של משפחות ותינוקות. הצרכים שלך עשויים להיות שונים משל צלם פורטרטים אחר, כך שרק אתה יכול להחליט איזה מותג או דגם של מצלמה מתאים לדרישות ולתקציב שלך.

עם זאת, לכל הפחות, תזדקק לגוף מצלמת DSLR (רפלקס עדשה אחת דיגיטלית) ולפחות שתי עדשות, רחבות וטלפוטו. שני גופי מצלמה טובים אפילו יותר כי אז לא תבזבז כל כך הרבה מזמנך בהחלפת עדשות בזמן שנושאי הדיוקן שלך נהיים חסרי סבלנות.

סט של מסנני צפיפות ניטרליים ומקטבים יעזור לך לנהל את תנאי התאורה בחוץ. בתוך הבית, תזדקק לחיבור פלאש לכל הפחות. עם הזמן, ייתכן שתחליטו להשקיע בערכת תאורה עם מחזירי אור, מנורות ומעמדים מתקפלים, שכולם משתלבים במארז מסוג footlocker להובלה קלה.

סוללות רזרביות למצלמה וכרטיסי זיכרון חיוניים. ותזדקק לתיק עמיד במים כדי לשאת את הציוד שלך כשאתה הולך למקום. חלק מהמשפחות עשויות לרצות את הדיוקן שלהן בבית או אולי בסביבה טבעית כלשהי כמו פארק. תזדקק לדרך יעילה להעביר את הציוד שלך בהזדמנויות אלו.

חצובה טובה וחסונה צריכה להיות גם חלק מהערכה הסטנדרטית שלך. כדי לקבל את יתרונות הייצוב המקסימליים מחצובה, כדאי שיהיה לך אמצעי כלשהו להפעיל את תריס המצלמה מרחוק. מצלמות דיגיטליות מודרניות רבות מתאפשרות בלוטות', מה שמאפשר מעבר אות רדיו מהמצלמה לסמארטפון. בהתאם למותג ולדגם של המצלמה שלך, אתה מוריד לטלפון אפליקציה, המאפשרת לך להפעיל את תריס המצלמה עם הטלפון החכם שלך ממרחקים של עד כ-30 רגל.

צִיוּד

זה מועיל במיוחד בעת צילום תינוקות מכיוון שאתה יכול לצאת מאחורי המצלמה כדי להתקרב אל הילד תוך כדי מניפולציה של צעצוע חורק ביד אחת כדי ללכוד את תשומת ליבו של התינוק תוך הפעלת תריס המצלמה שלך עם ידך השנייה אוחזת בסמארטפון.

לבסוף, יהיה צורך במחשב או מחשב נייד עמוס בתוכנת עריכת תמונות כגון פוטושופ כדי לעבוד על התמונות שלך בפוסט-פרודקשן. ככל שעסק הצילום שלך יגדל, האחסון הדיגיטלי יהפוך לבעיה. ישנם פתרונות אחסון מקוונים רבים (אחסון בענן), חלקם אף חינמיים עבור נפח אחסון מסוים. גוגל דרייב הוא דוגמה אחת.

עם זאת, כאמצעי גיבוי, ייתכן שתרצה להשקיע בכוננים קשיחים חיצוניים שיכולים לאחסן אלפים רבים של תמונות בחדות גבוהה. כוננים אלה מתחברים ישירות עם כבל למחשב הנייד או המחשב שלך לגישה מיידית. יתרון אחד של כונן חיצוני הוא שאתה לא צריך חיבור לאינטרנט כדי לגשת לעבודה שלך.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן